ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Датум: 25. Mart 2020 11:03 Категорија: Новости

Поштовани родитељи,
Проглашењем вандредног стања у РС и по препорукама Министарства просвете, наша Предшколска установа „Колибри“ донела је одлуку да ће се са децом, а преко Вас као родитеља комуницирати путем „viber“ и „facebook“ група сваке васпитно-образовне групе понаособ.
Објаве у групама треба да буду што функционалније и корисне свима, па самим тим сматрамо да је важно донети одређена правила функционисања унутар група. Наша Предшколска установа има одређене предлоге али као и до сада уважавамо Ваша мишљења и допуњавамо се идејама.

ПРАВИЛА УЧЕШЋА У “VIBER” И “FACEBOOK” ЗАТВОРЕНИМ ГРУПАМА ПУ „КОЛИБРИ” БАЧ

1. У планирању програма, игара и активности учествују сви. И васпитачи и деца и родитељи;
  2. Користимо језик и садржаје који су примерени;
  3. У групи размењујемо предлоге игара и активности у кућним условима као замена за редован вапитно-образовни рад;
  4. У групи размењујемо утиске, фотографије и реакције након реализованих активности;
  5. У договору са васпитачем родитељи ће једном недељно добијати предлоге игара и активности од стране васпитача док родитељи са децом могу у својим групама да поделе своја запажања, коментаре, сугестије, фотографије које су настале кроз предложене игре и активности.

Као што смо и до сада били равноправни партнери, тако ћемо заједничким снагама и овај изазов заједно да превазиђемо. ИГРАЈТЕ СЕ, БУДИТЕ ЗДРАВИ И НАСМЕЈАНИ!