Ура стигла култура

Датум: 12. Decembar 2017 19:22 Категорија: Новости

У недељу 19.11.2017. деца припремне групе васпитачица Јелене Мировић и Сање Вучић учествовала су на приредби под слоганом ,,Ура стигла култура,, са две плесне тачке. Ова манифестација одржала се поводом Међународног дана превенције занемаривања и злостављања деце у Плавој сали Културног центра у Бачу.

Сунчана јесен живота

Датум: 12. Decembar 2017 19:04 Категорија: Новости

Традиционално као и сваке јесени у нашој ПУ обележавамо манифестацију под називом "Сунчана јесен живота" намењену бакама и декама. И ове године 1.12.2017.  деца старије групе васпитачица  Филиповић Иване и Милиновић Леле припремиле су пригодан програм како би деца својим бакама и декама овај дан учинила што лепшим и пријатнијим.

Декорација Дома здравља

Датум: 12. Decembar 2017 18:41 Категорија: Новости

Чланови тима за здрав живот ПУ "Колибри" и Дома здравља декорисали су простор педијатрије и стоматологије у Бачу.У томе су им помогла деца јаслене и припремне групе и деца из објакта из Малог Бача. Простор је уређен у духу новогодишњих и божићних празника.

Семинар ,,Дете у програму и говорним разменама,,

Датум: 12. Decembar 2017 18:31 Категорија: Новости

Дана 18.11.2017. одржан је семинар у ПУ ,,Колибри,, под називом ,,Дете у програму и говорним разменама,, предавачи су били Радмила Ивановић и Татјана Ристивојевић. Учесници семинара су били васпитачи наше ПУ.

Трибина:"Здраво одрастање - I део успешна комуникација"

Датум: 12. Decembar 2017 18:17 Категорија: Новости

Дана 6.11.2017. у објекту у Бачу одржана је трибина под називом "Здраво одрастање - I део успешна комуникација". Предавачи ове трибине су васпитачи: Дајић Нада, Вучић Сања и Јадранка Каран које поседују сертификат из поменутог семинара. Циљ трибине је био обука младих колегиница, али и подсетник осталим васпитачима. Сама трибина се састојала из два дела, предавачког и радионичарског.

Радионица Здраво одрастање-Селенча

Датум: 17. Novembar 2017 13:46 Категорија: Новости

Радионица на тему:Добра размена -успешна комуникација

Шести дечји ликовни конкурс Форма Идеале

Датум: 07. Novembar 2017 18:14 Категорија: Новости

Компанија Форма Идеале је традиционално, током септембра организовала велики дечији ликовни конкурс под слоганом „Нацртај, обоји и освоји!“, а право учешћа су имали прваци и предшколци из читаве Србије. Више десетина хиљада малишана је учествовало на шестом по реду ликовном конкурсу, који је због масовног учешћа деце добио карактер манифестације од националног значаја.

Доградња вртића Колибри

Датум: 07. Novembar 2017 17:40 Категорија: Новости

Предшколска установа „Колибри” требало би да добије још 215 квадрата новог простора, две учионице за боравак деце јасленог узраста санитарне чворове и три канцеларије.

ДЕЧЈА НЕДЕЉА

Датум: 27. Septembar 2017 19:24 Категорија: Новости

У периоду од 2.10 - 8.10.2017. год. обележава се Дечја недеља под мотом "Градимо мостове међу генерацијама за радост сваког дете". Наша предшколска установа организоваће бројне активности: "Трка за срећније детињство", "Дан традиционалних игара", посета председнику Општинске управе, "Дечја пијаца", посете и гостовања деце у гругим објектима наше ПУ.

ДАНИ БАЧА - ДАНИ ЕВРОПСКЕ БАШТИНЕ

Датум: 27. Septembar 2017 18:19 Категорија: Новости

Учешће ПУ "Колибри" на манифестацији "ДАНИ БАЧА - ДАНИ ЕВРОПСКЕ БАШТИНЕ".