Захвалница ПУ ,,Колибри,, Бачко Ново Село

Датум: 10. Januar 2018 16:15 Категорија: Новости

На првом ликовном конкурсу ПУ "Бошко Буха" Врбас, 20.12.2017. године под називом "Чаролија зиме - мој вртић, моје царство", Л.М. васпитачице Јоване Чулић, освојила је 3.место на овом конкурсу.

Долазак Деда Мраза у вртић у Селенчи

Датум: 26. Decembar 2017 12:38 Категорија: Новости

Новогодишња представа ,,ДОБАР ДАН, ДЕДА МРАЗЕ".

Озелењавање дворишта у Селенчи

Датум: 26. Decembar 2017 11:59 Категорија: Новости

Успешна сарадња са родитељима- акција озелењавања дворишта. Поклон нашем вртићу за 10. рођендан.

10. рођендан вртића у Селенчи

Датум: 26. Decembar 2017 11:29 Категорија: Новости

Прослава 10. рођендана вртића у Селенчи

Рециклажа лименки

Датум: 12. Decembar 2017 19:30 Категорија: Новости

Наша ПУ покренула је нову еколошку акцију прикупљања лименки. Кутије за одлагање лименки налазе се у ходницима вртића. Овом приликом позивамо све посетиоце вртића да нас подрже и у овој акцији и да сви дамо свој допринос очувању планете.

Ура стигла култура

Датум: 12. Decembar 2017 19:22 Категорија: Новости

У недељу 19.11.2017. деца припремне групе васпитачица Јелене Мировић и Сање Вучић учествовала су на приредби под слоганом ,,Ура стигла култура,, са две плесне тачке. Ова манифестација одржала се поводом Међународног дана превенције занемаривања и злостављања деце у Плавој сали Културног центра у Бачу.

Сунчана јесен живота

Датум: 12. Decembar 2017 19:04 Категорија: Новости

Традиционално као и сваке јесени у нашој ПУ обележавамо манифестацију под називом "Сунчана јесен живота" намењену бакама и декама. И ове године 1.12.2017.  деца старије групе васпитачица  Филиповић Иване и Милиновић Леле припремиле су пригодан програм како би деца својим бакама и декама овај дан учинила што лепшим и пријатнијим.

Декорација Дома здравља

Датум: 12. Decembar 2017 18:41 Категорија: Новости

Чланови тима за здрав живот ПУ "Колибри" и Дома здравља декорисали су простор педијатрије и стоматологије у Бачу.У томе су им помогла деца јаслене и припремне групе и деца из објакта из Малог Бача. Простор је уређен у духу новогодишњих и божићних празника.

Семинар ,,Дете у програму и говорним разменама,,

Датум: 12. Decembar 2017 18:31 Категорија: Новости

Дана 18.11.2017. одржан је семинар у ПУ ,,Колибри,, под називом ,,Дете у програму и говорним разменама,, предавачи су били Радмила Ивановић и Татјана Ристивојевић. Учесници семинара су били васпитачи наше ПУ.

Трибина:"Здраво одрастање - I део успешна комуникација"

Датум: 12. Decembar 2017 18:17 Категорија: Новости

Дана 6.11.2017. у објекту у Бачу одржана је трибина под називом "Здраво одрастање - I део успешна комуникација". Предавачи ове трибине су васпитачи: Дајић Нада, Вучић Сања и Јадранка Каран које поседују сертификат из поменутог семинара. Циљ трибине је био обука младих колегиница, али и подсетник осталим васпитачима. Сама трибина се састојала из два дела, предавачког и радионичарског.