ОПЕРАТИВНИ ПЛАН РАДА ПУ „КОЛИБРИ“ БАЧ ЗА ВРЕМЕ ТРАЈАЊА ВАНРЕДНОГ СТАЊА ЕПИДЕМИЈЕ COVID-19

Датум: 24. April 2020 16:46 Категорија: Новости

ОПЕРАТИВНИ ПЛАН РАДА ПУ „КОЛИБРИ“ БАЧ ЗА ВРЕМЕ ТРАЈАЊА
                                           ВАНРЕДНОГ СТАЊА ЕПИДЕМИЈЕ COVID-19

Одлука о обустављању извођења наставе у ПУ

Датум: 24. April 2020 16:44 Категорија: Новости

ОДЛУКА О ОБУСТАВИ ИЗВОЂЕЊА НАСТАВЕ У ВИСОКОШКОЛСКИМ УСТАНОВАМА, СРЕДЊИМ И ОСНОВНИМ ШКОЛАМА И РЕДОВНОГ РАДА УСТАНОВА ПРЕДШКОЛСКОГ ВАСПИТАЊА И ОБРАЗОВАЊА

Васкршња честитка

Датум: 18. April 2020 11:12 Категорија: Новости

ПУ "Колибри" свим својим запосленима, деци и родитељима који по Јулијанском календару прослављају Васкрсење Господа Исуса Христачестита исти, уз жељу да остану здрави и у кругу својих најближих.

Ускршња честитка

Датум: 10. April 2020 16:53 Категорија: Новости

ПУ "Колибри" свим својим запосленима, деци и родитељима који овог викенда прослављају Ускршње празнике - Ускрс, честита и желимо да га проведете у миру и благостању са најужим члановима своје породице.

Ваша ПУ "Колибри" Бач

Светски дан здравља 07.04.2020.

Датум: 07. April 2020 11:59 Категорија: Новости

Поводом Светског дана здравља (07.04.) и ове године смо припремили занимљиве активности на тему: ,,Болесна играчка", с обзиром на ситуацију уочи пандемије осмислили смо следеће активности.

Мир и сигурност дома у ситуацији изолације

Датум: 31. Mart 2020 13:09 Категорија: Новости

У ситуацији напетости и неизвесности насталој пандемијом нудимо вам подршку у првим корацима обезбеђивања мира и сигурности у вашем дому током изолације.

Упис деце у први разред основне школе

Датум: 31. Mart 2020 12:35 Категорија: Новости

У сарадњи са ОШ "Вук Караџић" Бач, обавештавамо Вас да УПИС деце у I разред за школску 2020/2021. годину почиње 01.04. 2020. године електронским путем преко портала Е – Управа и услуге Исказивање интересовања за упис у основну школу.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ЕЛЕКТРОНСКОЈ ПРИЈАВИ ДЕЦЕ ЗА УПИС У ПРЕДШКОЛСКУ УСТАНОВУ ,,КОЛИБРИ‟

Датум: 26. Mart 2020 14:48 Категорија: Новости

Грађани општине Бач ће моћи у периоду од 04.05.2020. подносити захтев за упис деце у ПУ ,,Колибри‟ електронским путем. С обзиром да наша ПУ нема званичан конкурс за упис деце ова услуга ће бити доступна током целе године на Порталу еУправе.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Датум: 25. Mart 2020 11:03 Категорија: Новости

Поштовани родитељи,
Проглашењем вандредног стања у РС и по препорукама Министарства просвете, наша Предшколска установа „Колибри“ донела је одлуку да ће се са децом, а преко Вас као родитеља комуницирати путем „viber“ и „facebook“ група сваке васпитно-образовне групе понаособ.
Објаве у групама треба да буду што функционалније и корисне свима, па самим тим сматрамо да је важно донети одређена правила функционисања унутар група. Наша Предшколска установа има одређене предлоге али као и до сада уважавамо Ваша мишљења и допуњавамо се идејама.

Како да се заштитите од инфекције новим корона вирусом (COVID - 19)

Датум: 25. Mart 2020 09:55 Категорија: Новости