Лего изложба - 24.март

У оквиру пројекта "Шта све може Лего - Чудотворни лего", деца и васпитачице из ПУ "Колибри" са Малог Бача организовали су изложбу Лега у сарадњи са Оленом и Јанком Грња. Изложба је одuржана 24.марта, за све љубитеље лего коцки у холу НБ "Вук Караџић" у Бачу.
Радна акција у Селенчи 2020. г.

РАСТИМО УЗ ПЛЕС-ПРЕДШКОЛЦИ НА ТРГОВИМА 01.06.2020.

"Музика за РАСТИМО УЗ ПЛЕС децу мами али тренутно плешу сами. Музика их толико мами да неки плешу чак и у пиџами"-васпитач Наташа Петров
Дечја недеља у Селенчи 2019

ПОЗОРИШНА ПРЕДСТВА ,,БРОДСКО-МОРСКА ЗАВРЗЛАМА,,

У оквиру дечије недеље 07.10.2019. гледали смо позоришну представу "Бродско-морааска заврзлама". 07.10.2019. ПУ "Колибри" - Бач
ДАНИ ЕВРОПСКЕ БАШТИНЕ - ДАНИ БАЧА 2019

20-22.09.2019. БАЧ
Пажљивко-Вајска

Пројекат ,,Пажљивко-Шта знаш о саобраћају" Врбас
Несрећна Кафина- Вајска

Едукативни Сентар Суботица са представом ,,Несрећна Кафина"
Фашанге у Селенчи 2019

Међународни дан жена у Селенчи

Поводом Међународног дана жена у Селенчи у свакој узрасној групи су одржане играонице са мамама. Деца припремне групе су учествовала на школској приредби и на отварању нове изложбе у Етно музеју.