Шести дечји ликовни конкурс Форма Идеале

Датум: 07. Novembar 2017 18:14 Категорија: Новости

Компанија Форма Идеале је традиционално, током септембра организовала велики дечији ликовни конкурс под слоганом „Нацртај, обоји и освоји!“, а право учешћа су имали прваци и предшколци из читаве Србије. Више десетина хиљада малишана је учествовало на шестом по реду ликовном конкурсу, који је због масовног учешћа деце добио карактер манифестације од националног значаја.

Најталентованији малишани, чији цртежи на тему „Моја идеална соба“ проглашени најбољима, освојили су бројне вредне награде: дечије собе, компјутер столове, релакс вреће и свеске. Пристигли радови у техници по избору оцењивани су током октобра, а проглашење најбољих и додела награда ће бити организована 11. новембра у салону Форма Идеале у Београду.
Наша предшколска установа "Колибри" послала је радове деце припремних група и том приликом наша децу су одвојила награде:
I награда - дечија соба SPACE + комијутерски сто BETA
Валентина Шапчанин - Бачко Ново Село