Семинар - ПРИМЕНА СКАЛЕ ЗА ПРОЦЕНУ ФУНКЦИОНАЛНЕ СПОСОБНОСТИ КОРИСНИКА И ОДРЕЂИВАЊЕ ПОТРЕБНОГ СТЕПЕНА ПОДРШКЕ

Датум: 29. Januar 2019 19:29 Категорија: Новости

20.12.2018. У ПУ "Колибри" одржан је једнодневни семинар "ПРИМЕНА СКАЛЕ ЗА ПРОЦЕНУ ФУНКЦИОНАЛНЕ СПОСОБНОСТИ КОРИСНИКА И ОДРЕЂИВАЊЕ ПОТРЕБНОГ СТЕПЕНА ПОДРШКЕ"

Семинар је организовао Културно-енолошки клуб ИСКОН из Бача, у оквиру пројекта УНАПРЕЂЕЊЕ РАДА И ЛИЦЕНЦИРАЊЕ УСЛУГЕ ДНЕВНОГ БОРАВКА ЗА ОСОБЕ СА ПОСЕБНИМ ПОТРЕБАМА "И МИ СМО ТУ".
Овај пројекат суфинансира Општинска управа Бач, а веома корисне информације о процени способности деце и одраслих добили су стручни радници и стручни сарадници из ПУ КОЛИБРИ, основних и средње школе из општине Бач, основне школе из Товаришева и чланови удружења КЕК ИСКОН.