"Чепом до осмеха"

Датум: 25. Maj 2017 19:06 Категорија: Новости

Дана 24.05. сарадници удружења "Чепом до осмеха" посетили су ПУ "Колибри" и том приликом су се дружили са децом из ПУ "Колибри" Бач, Плавна и Селенча.
Нашој ПУ "Колибри" је задовољство што дајемо добринос хуманитарној акцији "Чепом до осмеха", што помажемо другарима да добију инвалидска колица или неко друго помагало.

Спортска олимпијада деце

Датум: 25. Maj 2017 18:55 Категорија: Новости

У суботу, 20.05.2017. године око хиљаду малишана Јужнобачког округа међу којима су била и деца припремних предшколских група ПУ "Колибри" из Бача, учествовала су на Спортској олимпијади деце.

"МАЛИ ТУРНИР ЗА ВЕЛИКЕ ТАТЕ"

Датум: 24. Maj 2017 19:41 Категорија: Новости

Поводом обележавања Светског дана породице, у понедељак,15.05. са почетком у 17h у спортској хали у Бачу, одржан је "Мали турнир за велике тате", у којем су учествовале породице. Деца из ПУ "Колибри" Бач, заједно са својим татама учествовали су у организованим играма, док су их маме за то време бодриле са трибина. На крају турнира, свакој породици је уручена захвалица за учешће.
Циљ обележавања Светског дана породице јесте афирмација породице и породичних вредности, подстицање једнакости између полова у оквиру породице, заштита породице као основне јединице друштва и помоћ како би оне могле да испуне своју одговорност према заједници.

КРОС РТС-а

Датум: 24. Maj 2017 19:31 Категорија: Новости

У петак, 12.05. у 10h, одржан је традиционални крос РТС-а "Кроз Србију", у коме су учествовала сва деца из ПУ "Колибри". Циљ ове манифестације је борба за здрав начин живота и упућивање деце да изаберу спорт.

ИНФОРМАЦИЈЕ О УПИСУ У ПУ ЗА НОВУ ШКОЛСКУ 2017/18 ГОДИНУ

Датум: 11. Maj 2017 19:44 Категорија: Новости

Упис деце у ПУ за нову школску 2017/18 годину. вршиће се у просторијама ПУ, у канцеларији за рачуноводство, у периоду од 15-19.05.2017.
За упис је потребно приложити:
-дететов извод из матичне књиге рођених (деца која се први пут уписују у ПУ)
-јмбг оба родитеља (не требају изводи)
-адреса и контакт телефон

Спортска манифестација "Мали турнир за велике тате" - ОБАВЕШТЕЊЕ

Датум: 11. Maj 2017 19:30 Категорија: Новости

У понедељак, 15.05.2017. поводом обележавања Светског дана породице, одржаће се спортска манифестација под називом "Мали турнир за велике тате" у спортској хали у Бачу, са почетком у 17h.

Чепом до осмеха

Датум: 11. Maj 2017 19:22 Категорија: Новости

У свим објектима наше ПУ спроведена је акција под називом "Чепом до осмеха", хуманитарна - еколошка акција сакупљања пластичних чепова ради помоћи деци са инвалидитетом како би им се омогућило лакше функционисање у образовању.

Учешће у Једанаестом фестивалу дечјег драмског стваралаштва

Датум: 11. Maj 2017 19:11 Категорија: Новости

17.04.2017. Деца припремне предшколске групе из Селенче, представили су се представом "Авантуре једног јајета" на Једанаестом фестивалу дечјег драмског стваралаштва "Отворена сцена". Том приликом додељена им је диплома за најуслепији избор костима, као и захвалица за учешће.

Активност "болесна играчка"

Датум: 11. Maj 2017 18:28 Категорија: Новости

Поводом обележавања Светског дана здравља (07.04), тим за здрав живот у сарадњи са Домом здравља Бач је организовао активност, под називом "Болесна играчка".

Уручена донација поводом Усркшњих празника деци из ПУ "Колибри" Бач

Датум: 12. April 2017 16:40 Категорија: Новости

У среду 12.04. чланови удружења Ратних војних ветерана посетили су предшколску установу "Колибри" и том приликом деци су уручили фарбана јаја, слаткише и сокове.