Уручена донација поводом Усркшњих празника деци из ПУ "Колибри" Бач

Датум: 12. April 2017 16:40 Категорија: Новости

У среду 12.04. чланови удружења Ратних војних ветерана посетили су предшколску установу "Колибри" и том приликом деци су уручили фарбана јаја, слаткише и сокове.

Одржан VI фестивал драмског стваралаштва

Датум: 12. April 2017 16:14 Категорија: Новости

У недељу, 09.04. у Дому културе у Бачу, одржан је VI фестивал драмског стваралаштва "ПРИЧАМ ТИ ПРИЧУ."

ПОКЛОН ЈАБУКЕ ЗА ДЕЦУ ИЗ ВРТИЋА

Датум: 27. Mart 2017 17:45 Категорија: Новости

У среду, 22. марта председник општине Бач, Драган Сташевић у друштву председника Општинске организације инвалида рада Радета Кондића уручио је нашем вртићу(ПУ "Колибри" Бач) донацију у виду 250кг јабука. Ово је једна лепа акција која указује на значај здраве исхране наше деце, а јабуке су добра ужина за њих.

ПРИРЕДБА ПОВОДОМ ОБЕЛЕЖАВАЊА ДАНА ЖЕНА

Датум: 14. Mart 2017 17:46 Категорија: Новости

Дана, 10.03.2017. у Дому Културе у Бачу, одржана је традиционална приредба поводом 8. марта, Међународног Дана жена. На приредби су учествовала деца из ПУ "Колибри" из Бача.

ДОДЕЛА ПРИЗНАЊА ОЦЕЊИВАЊА КВАЛИТЕТА ОБРАЗОВНО-ВАСПИТНИХ УСТАНОВА НА 12. МЕЂУНАРОДНОМ САЈМУ ОБРАЗОВАЊА - ПУТОКАЗИ

Датум: 14. Mart 2017 17:36 Категорија: Новости

На Новосадском сајму 06. марта 2017. године наша Установа добила је признање - Велику златну награду за унапређење квалитета образовања и васпитног рада.Награда је уручена директорици Ани Бошкић, од стране Драгана Пајића, Руководиоца Службе за оцену квалитета.

АМБАСАДОР КРАЉЕВИНЕ НОРВЕШКЕ ПОСЕТИО ПУ

Датум: 06. Mart 2017 21:13 Категорија: Новости

Његова екселенција амбасадор Краљевине Норвешке у Србији Arne Sanes Bjornstad је у четвртак 02. Марта, у пратњи супруге посетио је ПУ "Колибри" Бач

СЕМИНАР - Пројектни приступ учењу у функцији остваривања принципа интегрисаног и кооперативног учења у васпитној групи

Датум: 06. Mart 2017 20:39 Категорија: Новости

Аутори, реализатори: Станиша Чабаркапа, стручни сарадник-педагог, Предшколска установа „Бамби“ у Лозници; Јасмина Вулетић, стручни сарадник-педагог, Предшколска установа „Наше дете“ у Шапцу.