Светски дан превенције злостављања деце

Датум: 18. Novembar 2022 16:30 Категорија: Новости

Сваке године, свуда у свету обележава се 19. новембар као Светски дан превенције злостављања деце, са циљем подизања нивоа свести и повећања осетљивости на појаву насиља, злостављања и занемаривања деце.

Светски дан детета

Датум: 19. Novembar 2021 09:49 Категорија: Новости

Светски дан детета или Међународни дан детета је годишњи међународни догађај који се слави 20. новембра. Установљен је од стране Генералне скупштине Уједињених нација 1954. године са циљем да се у свим државама слави истог дана.

19. новембар Светски дан превенције злостављања деце

Датум: 19. Novembar 2021 09:29 Категорија: Новости

ЧУВАЈМО СЕБЕ И ДРУГЕ

Датум: 31. Avgust 2021 20:44 Категорија: Новости

МАЛИ САЈАМ СПОРТА

Датум: 31. Avgust 2021 13:48 Категорија: Новости

Представници Спортског савеза Србије су у сарадњи са Министарством омладине и спорта, а у сарадњи са општинским спортским савезом организовали манифестацију "Мали сајам спорта" на ком су учешће заузела и деца наших припремних група.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ОБАВЕЗНОМ ЛЕКАРСКОМ ПРЕГЛЕДУ ДЕТЕТА ПРЕ ПОЛАСКА У ВРТИЋ

Датум: 17. Avgust 2021 13:46 Категорија: Новости

Поштовани родитељи!
Подсећамо вас да, као и претходних година, пре 01.09. морате одвести децу код педијатра, на преглед којим се потврђује да је дете здраво и да може у колектив. Од четвртка, 19.08. до уторка 31.08. моћи ћете да обавите овај преглед у амбуланти педијатрије у Бачу. За децу која се први пут уписују у нашу ПУ, потребно је осим ове потврде узети и потврду о вакциналном статусу.

Учешће у реализацији пројекта ,,Предшколска онлајн заједница учења - Учимо и мењамо праксу,, - завршна фаза

Датум: 11. Maj 2021 09:55 Категорија: Новости

Учешће наше ПУ у реализацији пројекта "Предшколска онлајн заједница учења - Учимо и мењамо праксу"
Линк ка промо видеу о видео обукама које су достуpne на сајту МПНТР:

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ШКОЛСКУ 2021/22

Датум: 21. April 2021 16:57 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ ДЕЦЕ У ШКОЛСКУ 2021/22 У ПРЕДШКОЛСКОЈ УСТАНОВИ ,,КОЛИБРИ‟

Срећне божићне и новогодишње празнике жели Вам колектив предшколске установе ,,Колибри,, Бач!

Датум: 22. Decembar 2020 20:13 Категорија: Новости

#IamTeamVajska

Датум: 02. Decembar 2020 09:27 Категорија: Новости

Ииии… Време је! Ове године те позивамо да пробудиш тимски дух и срце шампиона који се крије у теби!

Изабери наш тим и подржи отварање вртића за наше малишане слањем СМС-а Вајска на 2205 (за Србију) или уплатом на:
fundraise.novakdjokovicfoundation.org