ВЕЛИКА ЗЛАТНА МЕДАЉА - 13. МЕЂУНАРОДНИ САЈАМ ,,ПУТОКАЗИ,,

Датум: 18. April 2018 18:16 Категорија: Новости

ПУ "Колибри" добитник је велике златне медаље за свеукупан рад на 13. Међународном сајму "Путокази" у Новом Саду. Овом приликом награда је уручена дирекоту ПУ Ани Бошкић.

НАБАВЉЕН НАМЕШТАЈ ЗА ПУ КОЛИБРИ

Датум: 18. April 2018 18:07 Категорија: Новости

За потребе опремања Предшколске установе „Колибри“ у Бачу набављен је нови намештај за јаслене просторије које су тренутно у изградњи.

Доградња ПУ Колибри Бач

Датум: 18. April 2018 17:59 Категорија: Новости

У току су завршни радови реконструкције(доградње) дела у којем ће боравити деца јасленог узраста, као и анекс на горњем спрату са две канцеларије, санитарним чвором, чајном кухињом и зборница у ПУ "Колибри" у Бачу.

Прослава Међународног дана жена - 8.март

Датум: 18. April 2018 17:42 Категорија: Новости

У петак, 9.марта у Културном центру у Бачу обележен је Међународни дан жена. Том приликом одржан је пригодан програм деце из ПУ "Колибри" Бач.

Фашанге - Селенча

Датум: 13. Mart 2018 12:38 Категорија: Новости

Tрадиционални "Fašiangovy karneval"

НАЈАВА ПРИРЕДБЕ ПОВОДОМ ДАНА ЖЕНА

Датум: 06. Mart 2018 17:35 Категорија: Новости

У петак 09. марта у Дому Културе у Бачу са почетком у 17 часова одржаће се традиционална приредба поводом Међународног дана жена-08 марта. Том приликом позивамо све маме, баке, тетке, ујне, стрине као и све жене да дођу и увеличају нашу свечаност.

ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ЧЕПОМ ДО ОСМЕХА

Датум: 06. Mart 2018 17:23 Категорија: Новости

У понедељак 26 фебруара предат је још један пакет чепова која су сакупљала деца из наше ПУ у циљу хуманитарне акције ,,Чепом до осмеха,,. Овом приликом желимо да се захвалимо свој деци и њиховим родитељима што подржавају ову акцију и обавештавамо их да и даље настављамо са прикупљањем чепова.

СЕМИНАР МУЛТИМЕДИЈАЛНИ САДРЖАЈИ У ФУНКЦИЈИ ОБРАЗОВАЊА

Датум: 06. Mart 2018 17:08 Категорија: Новости

У петак, суботу и недељу(23,24,25 фебруар) у нашој предшколској установи одржан је семинар. Аутори семинара су предавачи са академије Филиповић. Тема семинара је била ,,Мултимедијални садржаји у функцији образовања,,.

Обележавање Светог Саве

Датум: 29. Januar 2018 17:10 Категорија: Новости

У суботу 27.01.2018. деца припремних група васпитача Наде Дајић, Сање Вучић и Јелене Мировић присуствовала су литургији у православној цркви Светог Јована Богослова у Бачу. Том приликом деца су рецитовала стихове о Светом Сави.

СВЕТОСАВСКА ПОХВАЛА

Датум: 29. Januar 2018 16:54 Категорија: Новости

На основу предлога Васпитно-образовног већа Предшколске установе ,,Колибри,, Бач, председник општине Бач Борислав Антонић доделио је Светосавску похвалу Јовани Чулић струковном васпитачу у Бачком Новом Селу за постигнуте резултате у васпитно-педагошком раду.