Упис деце у први разред основне школе

Датум: 31. Mart 2020 12:35 Категорија: Новости

У сарадњи са ОШ "Вук Караџић" Бач, обавештавамо Вас да УПИС деце у I разред за школску 2020/2021. годину почиње 01.04. 2020. године електронским путем преко портала Е – Управа и услуге Исказивање интересовања за упис у основну школу.

Прочитај

ОБАВЕШТЕЊЕ О ЕЛЕКТРОНСКОЈ ПРИЈАВИ ДЕЦЕ ЗА УПИС У ПРЕДШКОЛСКУ УСТАНОВУ ,,КОЛИБРИ‟

Датум: 26. Mart 2020 14:48 Категорија: Новости

Грађани општине Бач ће моћи у периоду од 04.05.2020. подносити захтев за упис деце у ПУ ,,Колибри‟ електронским путем. С обзиром да наша ПУ нема званичан конкурс за упис деце ова услуга ће бити доступна током целе године на Порталу еУправе.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Датум: 25. Mart 2020 11:03 Категорија: Новости

Поштовани родитељи,
Проглашењем вандредног стања у РС и по препорукама Министарства просвете, наша Предшколска установа „Колибри“ донела је одлуку да ће се са децом, а преко Вас као родитеља комуницирати путем „viber“ и „facebook“ група сваке васпитно-образовне групе понаособ.
Објаве у групама треба да буду што функционалније и корисне свима, па самим тим сматрамо да је важно донети одређена правила функционисања унутар група. Наша Предшколска установа има одређене предлоге али као и до сада уважавамо Ваша мишљења и допуњавамо се идејама.

Прочитај

Како да се заштитите од инфекције новим корона вирусом (COVID - 19)

Датум: 25. Mart 2020 09:55 Категорија: Новости

Проглашење вандредног стања у Републици Србији

Датум: 19. Mart 2020 12:38 Категорија: Новости

Проглашено вандредно стање на целој територији Републике Србије, која је наступила на стагу 15.03.2020. године.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Датум: 19. Mart 2020 12:15 Категорија: Новости

Поштовани родитељи,
у суботу 7.марта 2020. године у Секретеријату за образовање и дечју заштиту одржан је састанак представника свих предшколских установа Београда са представницима локалних власти и епидемиолозима на тему - Мере за спречавање ширења Korona virusa COVID - 19 у колективу.

Новогодишње загревање

Датум: 09. Januar 2020 11:18 Категорија: Новости

У сарадњи са Туристичком организацијом општине Бач 28.12. одржана је традиционална манифестација ,,Новогодишње загревање,, у ОШ ,,Вук Караџић,, Бач као и на тргу где су одржане радионице у организацији наше ПУ. У манифестацији су учествовала деца из целе општине којој су том приликом уручени и пакетићи.

Освојено друго место на ликовном конкурсу ,,Чаролија зиме,, - Врбас

Датум: 09. Januar 2020 11:08 Категорија: Новости

Девојчица припремне предшколске групе Дуња Ивков, васпитачица Иване Филиповић и Наде Дајић освојила је друго место на ликовном конкурсу "Чаролија зиме", тема "Мој рођендан" који је у организацији ПУ "Бошко Буха" Врбас.
25.12. Дуњи је уручена заслужена награда, као и захвалица нашој ПУ на учешћу у конкурсу.

Новогодишње свечаности

Датум: 09. Januar 2020 11:01 Категорија: Новости

У петак, 20.12.2019. у ПУ "Колибри" у Бачу одржана је новогодишња представа под називом "Две новогодишње јелке" у извођењу васпитача из наше установе.
Након представе уследио је долазак Деда Мраза, додела пакетића и фотогрфисање са њим.

Посета Црвеном Крсту

Датум: 09. Januar 2020 10:55 Категорија: Новости

Деца средње узрасне групе васпитачица Сандре Павковић и Мине Дајић, 11.12.2019. посетили су Црвени Крст и том приликом донирала су дечију гардеробу деци којој је неопходна. На овај начин код деце подстичемо свест о значају хуманитарних акција.